St. Johns County Office Holders

Instructions:
President Joseph R. Biden Jr. 4 Year Term
Vice President Kamala Harris 4 Year Term
US Senator Marco Rubio 6 Year Term
US Senator Rick Scott 6 Year Term
US Representative District 4 John H. Rutherford 2 Year Term
US Representative District 6 Michael Waltz 2 Year Term
Governor Ron DeSantis 4 Year Term
Lt. Governor Jeanette Nuñez 4 Year Term
Attorney General Ashley Moody 4 Year Term
Commissioner of Agriculture & Consumer Services Nicole "Nikki" Fried 4 Year Term
Chief Financial Officer Jimmy Patronis 4 Year Term
Secretary of State (Appointed) Laurel M. Lee
Commissioner of Education (Appointed) Richard Corcoran
State Senator District 7 Travis Hutson 4 Year Term
State Representative District 17 Cyndi Stevenson 2 Year Term
State Representative District 24 Paul Renner 2 Year Term
State Attorney R. J. Larizza 4 Year Term
Public Defender Matt Metz 4 Year Term
Circuit Court Judges Joan Anthony 6 Year Term
Circuit Court Judges Christopher Ferebee 6 Year Term
Circuit Court Judges Kenneth J. Janesk II 6 Year Term
Circuit Court Judges Howard M. Maltz 6 Year Term
Circuit Court Judges R. Lee Smith 6 Year Term
Clerk of Court and Comptroller Brandon Patty 4 Year Term
Sheriff Rob Hardwick 4 Year Term
Property Appraiser Eddie Creamer 4 Year Term
Tax Collector Dennis Hollingsworth 4 Year Term
Supervisor of Elections Vicky Oakes 4 Year Term
County Court Judge Alex Christine 6 Year Term
County Court Judge Charles J. Tinlin 6 Year Term
County Commissioner District 1 Christian Whitehurst 4 Year Term
County Commissioner District 2 Jeb Smith 4 Year Term
County Commissioner District 3 Paul Waldron 4 Year Term
County Commissioner District 4 Jeremiah Blocker 4 Year Term
County Commissioner District 5 Henry Dean 4 Year Term
School Board Member District 1 Beverly Slough 4 Year Term
School Board Member District 2 Anthony E. Coleman Sr. 4 Year Term
School Board Member District 3 Bill Mignon 4 Year Term
School Board Member District 4 Kelly Barrera 4 Year Term
School Board Member District 5 Patrick T. Canan 4 Year Term
City of St. Augustine Commission Seat 1 Roxanne Horvath 4 Year Term
City of St. Augustine Commission Seat 2 Barbara Blonder 4 Year Term
City of St. Augustine Commission - Mayor Seat 3 / Mayor Tracy Upchurch 2 Year Term
City of St. Augustine Commission Seat 4 John Valdes 4 Year Term
City of St. Augustine Commission Seat 5 Nancy Sikes-Kline 4 Year Term
City of St. Augustine Beach Commission Seat 1 Ernesto Torres 4 Year Term
City of St. Augustine Beach Commission Seat 2 Dylan Rumrell 4 Year Term
City of St. Augustine Beach Commission Seat 3 Undine George 4 Year Term
City of St. Augustine Beach Commission Seat 4 Margaret England 4 Year Term
City of St. Augustine Beach Commission Seat 5 Donald Samora 4 Year Term
St. Augustine Airport Authority Member Group 1 Suzanne Green 4 Year Term
St. Augustine Airport Authority Member Group 2 Justin Mirgeaux 4 Year Term
St. Augustine Airport Authority Member Group 3 Bruce Maguire 4 Year Term
St. Augustine Airport Authority Member Group 4 Robert Olson 4 Year Term
St. Augustine Airport Authority Member Group 5 Reba J. Ludlow 4 Year Term
Soil & Water Conservation Dist. Member Group 1 Chad Levrini 4 Year Term
Soil & Water Conservation Dist. Member Group 2 Vacant 4 Year Term
Soil & Water Conservation Dist. Member Group 3 Nicole Crosby 4 Year Term
Soil & Water Conservation Dist. Member Group 4 Charles C. Owen 4 Year Term
Soil & Water Conservation Dist. Member Group 5 Mary Lawrence 4 Year Term
Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 1 Catherine Brandhorst 4 Year Term
Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 2 Jeanne J. Moeller 4 Year Term
Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 3 Gina LeBlanc 4 Year Term
Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 4 Trish Becker 4 Year Term
Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 5 Gayle Gardner 4 Year Term
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 1 Sandy Flowers 4 Year Term
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 2 Jane West 4 Year Term
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 3 Matt Brown 4 Year Term
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 4 Christopher K. Way 4 Year Term
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 5 Tom Rivers 4 Year Term
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 1 Gary Jurenovich 4 Year Term
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 2 Catherine (Kitty) Switkes 4 Year Term
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 3 Mack McCuller 4 Year Term
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 4 John A. Cellucci 4 Year Term
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 5 Alva A. Hollon Jr. 4 Year Term
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 6 Brad Wester 4 Year Term
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 7 Holly Cartsonis 4 Year Term
Aberdeen CDD Supervisor Seat 1 Dennis Clarke 4 Year Term
Aberdeen CDD Supervisor Seat 2 Lauren Q. Egleston 4 Year Term
Aberdeen CDD Supervisor Seat 3 Hillary (Beth) Fore 4 Year Term
Aberdeen CDD Supervisor Seat 4 Angela Andrews 4 Year Term
Aberdeen CDD Supervisor Seat 5 Gary Davis 4 Year Term
Brandy Creek CDD Supervisor Seat 1 Alton Chamberlain IV 4 Year Term
Brandy Creek CDD Supervisor Seat 2 Clarence Blalock 4 Year Term
Brandy Creek CDD Supervisor Seat 3 Barbara Little 4 Year Term
Brandy Creek CDD Supervisor Seat 4 Shawn Jolly 4 Year Term
Brandy Creek CDD Supervisor Seat 5 Meredith Payne 4 Year Term
Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 1 Peter E. Pollicino 4 Year Term
Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 2 Sarah Gabel Hall 4 Year Term
Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 3 Tim Brownlee 4 Year Term
Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 4 William H. Clarke 4 Year Term
Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 5 Jason Harrah 4 Year Term
Glen St. Johns CDD Seat 1 Mabel Perez 4 Year Term
Glen St. Johns CDD Seat 2 Lynne Snyder 4 Year Term
Glen St. Johns CDD Seat 3 David Nabers 4 Year Term
Glen St. Johns CDD Seat 4 Brian Reese 4 Year Term
Glen St. Johns CDD Seat 5 Darren Romero 4 Year Term
Heritage Landing CDD Supervisor Seat 1 Kevin Austin 4 Year Term
Heritage Landing CDD Supervisor Seat 2 Alan Fernandez 4 Year Term
Heritage Landing CDD Supervisor Seat 3 Achara NcNair-Tarfa 4 Year Term
Heritage Landing CDD Supervisor Seat 4 Robert Och 4 Year Term
Heritage Landing CDD Supervisor Seat 5 Michael C. Taylor 4 Year Term
Heritage Park CDD Supervisor Seat 1 Mark Masley 4 Year Term
Heritage Park CDD Supervisor Seat 2 Kenneth K. Kinnecom 4 Year Term
Heritage Park CDD Supervisor Seat 3 Robert Curran 4 Year Term
Heritage Park CDD Supervisor Seat 4 Joanne Wharton 4 Year Term
Heritage Park CDD Supervisor Seat 5 Thomas Ferry 4 Year Term
Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 1 Zenzi Rogers 4 Year Term
Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 2 Chris Mayo 4 Year Term
Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 3 Joseph Panchula 4 Year Term
Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 4 Virginia (Ginny) Feiner 4 Year Term
Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 5 Mike Dell Penta 4 Year Term
Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 1 Cindy Howell 4 Year Term
Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 2 Michael Morton 4 Year Term
Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 3 Tom Chambers 4 Year Term
Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 4 Kevin Gavin 4 Year Term
Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 5 George Doran 4 Year Term
Madeira CDD Supervisor Seat 1 Doug Maier 4 Year Term
Madeira CDD Supervisor Seat 2 John Moore 4 Year Term
Madeira CDD Supervisor Seat 3 Willaim Lanius 4 Year Term
Madeira CDD Supervisor Seat 4 Thomas L. Barton 4 Year Term
Madeira CDD Supervisor Seat 5 Orville Lynne Dothage III 4 Year Term
Marshall Creek CDD Supervisor Seat 1 Howard Entman 4 Year Term
Marshall Creek CDD Supervisor Seat 2 Kathleen Moss 4 Year Term
Marshall Creek CDD Supervisor Seat 3 Howard Hoffman 4 Year Term
Marshall Creek CDD Supervisor Seat 4 Monique Jamieson Perna 4 Year Term
Marshall Creek CDD Supervisor Seat 5 Richard Luciano 4 Year Term
Rivers Edge CDD Seat 1 Erick Saks 4 Year Term
Rivers Edge CDD Seat 2 Randy Schaublin 4 Year Term
Rivers Edge CDD Seat 3 Robert 'Bob' Cameron 4 Year Term
Rivers Edge CDD Seat 4 Mac McIntyre 4 Year Term
Rivers Edge CDD Seat 5 Fred Baron 4 Year Term
Sampson Creek CDD Supervisor Seat 1 Robert Sevestre 4 Year Term
Sampson Creek CDD Supervisor Seat 2 Kimberly Kalke 4 Year Term
Sampson Creek CDD Supervisor Seat 3 M. Thomas Hudson 4 Year Term
Sampson Creek CDD Supervisor Seat 4 Laura Webb 4 Year Term
Sampson Creek CDD Supervisor Seat 5 Kyle Williams 4 Year Term
Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 1 Blake Weatherly 4 Year Term
Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 2 Gregg Kern 4 Year Term
Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 3 Wendy Hartley 4 Year Term
Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 4 Mike Taylor 4 Year Term
Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 5 Darren Glynn 4 Year Term
Southaven CDD Supervisor Seat 1 Kevin Jund 4 Year Term
Southaven CDD Supervisor Seat 2 Guy Kindig 4 Year Term
Southaven CDD Supervisor Seat 3 Roger Giddens 4 Year Term
Southaven CDD Supervisor Seat 4 Matthew Gallagher 4 Year Term
Southaven CDD Supervisor Seat 5 Walter O'Shea 4 Year Term
St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 1 Philip Messana 4 Year Term
St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 2 Charles Kuehne 4 Year Term
St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 3 Carly Weddle 4 Year Term
St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 4 Elaine F. Johnson 4 Year Term
St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 5 Michael Morgenstern 4 Year Term
Sweetwater Creek CDD Seat 1 Robert Lisotta 4 Year Term
Sweetwater Creek CDD Seat 2 Stephen Handler 4 Year Term
Sweetwater Creek CDD Seat 3 Charles R. Usina III 4 Year Term
Sweetwater Creek CDD Seat 4 John V. Williams 4 Year Term
Sweetwater Creek CDD Seat 5 Scott R. McNary 4 Year Term
Tolomato CDD Seat 1 Jon Morris 4 Year Term
Tolomato CDD Seat 2 Rick Ray 4 Year Term
Tolomato CDD Seat 3 William Fitzgerald 4 Year Term
Tolomato CDD Seat 4 Cherya Cavanaugh 4 Year Term
Tolomato CDD Seat 5 Ron Howland 4 Year Term
Trout Creek CDD Supervisor Seat 1 Andy Smith 4 Year Term
Trout Creek CDD Supervisor Seat 2 David Roane 4 Year Term
Trout Creek CDD Supervisor Seat 3 Doug Davis 4 Year Term
Trout Creek CDD Supervisor Seat 4 Frank Murphy 4 Year Term
Trout Creek CDD Supervisor Seat 5 Michael Gruber 4 Year Term
Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 1 Brian Wing 4 Year Term
Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 2 Jeremy Vencil 4 Year Term
Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 3 Chris DelBene 4 Year Term
Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 4 Diana P. Jordan-Burks 4 Year Term
Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 5 Chuck Labanowski 4 Year Term
World Commerce CDD Supervisor Seat 1 Curtis Robinson 4 Year Term
World Commerce CDD Supervisor Seat 2 Elizabeth Pappaceno 4 Year Term
World Commerce CDD Supervisor Seat 3 Karen McNairn 4 Year Term
World Commerce CDD Supervisor Seat 4 Kenneth Hall 4 Year Term
World Commerce CDD Supervisor Seat 5 Jeffrey Silagy 4 Year Term

Office Detail

President
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Joseph R. Biden Jr.
Party DEM
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
President
Address 1600 Pennsylvania Ave. NW
Washington, DC 20500
Phone (202)456-1414
Email
Web http://www.whitehouse.gov

Office Detail

Vice President
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kamala Harris
Party DEM
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Vice President
Address 1600 Pennsylvania Ave. NW
Washington, DC 20501
Phone (202)456-1414
Email
Web http://www.whitehouse.gov

Office Detail

US Senator
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Marco Rubio
Party REP
Term Length 6 years
Next Election 2022
Contact Information
US Senator
Address 300 North Hogan Street Suite #8-111
Jacksonville, FL 32202
Phone (202)224-3041
Web http://www.senate.gov
Phone (904) 354-4300

Office Detail

US Senator
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Rick Scott
Party REP
Term Length 6 years
Next Election 2024
Contact Information
US Senator
Address 1301 Riverplace Blvd. #2010
Washington, DC 20510
Phone (202)224-5274
Email TBD
Web http://www.senate.gov
Phone (904)346-4506

Office Detail

US Representative District 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name John H. Rutherford
Party REP
Term Length 2 years
Next Election 2022
Contact Information
US Representative
Address 4130 Salisbury Road
Suite 2500
Jacksonville, FL 32216

Phone (904) 831-5205
Fax
Web http://www.house.gov
Phone (202) 225-2501

Office Detail

US Representative District 6
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Michael Waltz
Party REP
Term Length 2 years
Next Election 2022
Contact Information
US Representative
Address 31 Lupi Court
Suite #130

Palm Coast, FL 32137
Phone (202) 225-2706
Fax (386) 283-5164
Web http://www.house.gov
Phone (386) 302-0442

Office Detail

Governor
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Ron DeSantis
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Governor
Address The Capitol
400 S. Monroe St.
Tallahassee, FL 32399
Phone (850)488-7146
Email Email The Governor
Web http://www.myflorida.com

Office Detail

Lt. Governor
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jeanette Nunez
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Lt. Governor
Address The Capitol
400 S. Monroe St.
Tallahassee, FL 32399
Phone (850)488-7146
Web http://www.myflorida.com

Office Detail

Attorney General
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Ashley Moody
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Attorney General
Address The Capitol
Tallahassee, FL 32399
Phone (850)414-3300
Web http://www.myfloridalegal.com

Office Detail

Commissioner of Agriculture & Consumer Services
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Nicole "Nikki " Fried
Party DEM
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Commissioner of Agriculture & Consumer Services
Address The Capitol
Tallahassee, FL 32399
Phone (800)435-7352
Web http://www.freshfromflorida.com/

Office Detail

Chief Financial Officer
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jimmy Patronis
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Chief Financial Officer
Address 200 E. Gaines St.
Tallahassee, FL 32399
Phone (850)413-3100
Web http://www.fldfs.com

Office Detail

Secretary of State (Appointed)
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Laurel M. Lee
Party NA
Contact Information
Secretary of State
Address R. A. Gray Bldg. - 500 S. Bronough St.
Tallahassee, FL 32399
Phone (850)245-6500
Web http://www.dos.state.fl.us

Office Detail

Commissioner of Education (Appointed)
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Richard Corcoran
Party NA
Contact Information
Commissioner of Education
Address Turlington Bldg. #1514 - 325 W. Gaines St.
Tallahassee, FL 32399
Phone (850)245-0505
Web http://www.fldoe.org

Office Detail

State Senator District 7
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Travis Hutson
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Commissioner of Education
Address 4875 Palm Coast Parkway NW
Suite #5
Pam Coast, FL 32137
Phone (386) 446-7610
Web http://flsenate.gov

Office Detail

State Attorney
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name R. J. Larizza
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
State Attorney
Address 4010 Lewis Speedway # 2022
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)209-1620
Web http://www.sao7.com

Office Detail

Public Defender
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Matt Metz
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Public Defender
Address 4010 Lewis Speedway # 1101
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5699
Web http://www.pd7.org

Office Detail

Clerk of Court and Comptroller
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Brandon Patty
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Clerk of Court and Comptroller
Address 4010 Lewis Speedway
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)819-3600
Email [email protected]
Web http://www.sjccoc.us

Office Detail

Sheriff
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Rob Hardwick
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Sheriff
Address 4015 Lewis Speedway
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)824-8304
Email [email protected]
Web http://www.sjso.org

Office Detail

Property Appraiser
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Eddie Creamer
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Property Appraiser
Address 4030 Lewis Speedway # 203
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5500
Email [email protected]
Web http://www.sjcpa.us

Office Detail

Tax Collector
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Dennis Hollingsworth
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Tax Collector
Address PO Box 9001
St. Augustine, FL 32085
Phone (904)209-2250
Email [email protected]
Web http://www.sjctax.us

Office Detail

Supervisor of Elections
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Vicky Oakes
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Supervisor of Elections
Address 4455 Avenue A # 101
St. Augustine, FL 32095
Phone (904)823-2238
Email [email protected]
Web http://www.sjcvotes.us

Office Detail

County Court Judge
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Alex Christine
Party NPA
Term Length 6 years
Next Election 2024
Contact Information
County Court Judge
Address 4010 Lewis Speedway
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5613
Web http://www.sjcfl.us

Office Detail

County Court Judge
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Charles J. Tinlin
Party NPA
Term Length 6 years
Next Election 2022
Contact Information
County Court Judge
Address 4010 Lewis Speedway #205
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5611
Email [email protected]
Web http://www.sjcfl.us

Office Detail

County Commissioner District 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Christian Whitehurst
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Address 500 San Sebastian View
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)209-0301
Email [email protected]
Web http://sjcfl.us

Office Detail

County Commissioner District 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jeb Smith
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
County Commissioner - Dist. 2
Address 500 San Sebastian View
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)209-0302
Email [email protected]
Web http://www.sjcfl.us

Office Detail

County Commissioner District 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Paul M. Waldron
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
County Commissioner - Dist. 3
Address 500 San Sebastian View
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)209-0303
Email [email protected]
Web http://www.sjcfl.us

Office Detail

County Commissioner District 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jeremiah Blocker
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
County Commissioner - Dist. 4
Address 500 San Sebastian View
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)209-0304
Email [email protected]
Web http://www.sjcfl.us

Office Detail

County Commissioner District 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Henry Dean
Party REP
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
County Commissioner - Dist. 5
Address 500 San Sebastian View
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)209-0305
Email [email protected]
Web http://www.sjcfl.us

Office Detail

School Board Member District 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Beverly Slough
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
School Board Member - Dist. 1
Address 40 Orange St.
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)547-7500
Email [email protected]
Web http://www.stjohns.k12.fl.us

Office Detail

School Board Member District 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Anthony E. Coleman Sr.
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
School Board Member - Dist. 2
Address 40 Orange St.
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)547-7500
Email [email protected]
Web http://www.stjohns.k12.fl.us

Office Detail

School Board Member District 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Bill Mignon
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
School Board Member - Dist. 3
Address 40 Orange St.
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)547-7500
Email [email protected]
Web http://www.stjohns.k12.fl.us

Office Detail

School Board Member District 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kelly Barrera
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
School Board Member - Dist. 4
Address 40 Orange St.
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)547-7500
Email [email protected]
Web http://www.stjohns.k12.fl.us

Office Detail

School Board Member District 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Patrick T. Canan
Party NPL
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
School Board Member - Dist. 5
Address 40 Orange St.
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)547-7500
Email [email protected]
Web http://www.stjohns.k12.fl.us

Office Detail

City of St. Augustine Commission Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Roxanne Horvath
Party NPL
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
City of St. Augustine Commission - Seat 1
Address P.O. Box 210
St. Augustine, FL 32085
Phone (904)825-1266
Email [email protected]
Web https://www.citystaug.com/

Office Detail

City of St. Augustine Commission Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Barbara Blonder
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
City of St. Augustine Commission - Seat 2
Address P.O. Box 210
St. Augustine, FL 32085
Phone (904)829-1960
Email Barbara Blonder
Web https://www.citystaug.com/

Office Detail

City of St. Augustine Commission - Mayor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Tracy Upchurch
Party NPA
Term Length 2 years
Next Election 2022
Contact Information
City of St. Augustine Commission - Seat 3 / Mayor
Address P.O. Box 210
St. Augustine, FL 32085
Phone (904)217-4801
Email [email protected]
Web https://www.citystaug.com/

Office Detail

City of St. Augustine Commission Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name John Valdes
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
City of St. Augustine Commission - Seat 4
Address P.O. Box 210
St. Augustine, FL 32085
Phone (904)824-6150
Email [email protected]
Web https://www.citystaug.com/

Office Detail

City of St. Augustine Commission Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Nancy Sikes-Kline
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
City of St. Augustine Commission - Seat 5
Address P.O. Box 210
St. Augustine, FL 32085
Phone (904)806-6203
Email [email protected]
Web https://www.citystaug.com/

Office Detail

City of St. Augustine Beach Commission Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Ernesto Torres
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
City of St. Augustine Beach Commission - Seat 1
Address 570 A1A Beach Blvd.
St. Augustine, FL 32080
Phone (904) 669-5132
Email [email protected]
Web http://www.staugbch.com

Office Detail

City of St. Augustine Beach Commission Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Dylan Rumrell
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
City of St. Augustine Beach Commission - Seat 2
Address 812 A1A Beach Blvd.
St. Augustine, FL 32080
Phone (904) 584-5161
Email [email protected]>
Web http://www.staugbch.com

Office Detail

City of St. Augustine Beach Commission Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Undine George
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
City of St. Augustine Beach Commission - Seat 3
Address 2200 SR A1A S
St. Augustine, FL 32080
Phone (904)687-1492
Email [email protected]
Web http://www.staugbch.com

Office Detail

City of St. Augustine Beach Commission Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Margaret England
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
City of St. Augustine Beach Commission - Seat 4
Address 760 Ocean Palm Way
St. Augustine, FL 32080
Phone (904)461-3454
Email [email protected]
Web http://www.staugbch.com

Office Detail

City of St. Augustine Beach Commission Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Donald Samora
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
City of St. Augustine Beach Commission - Seat 5
Address 2200 SR A1A S
St. Augustine, FL 32080
Phone (904)460-4404
Email [email protected]
Web http://www.staugbch.com

Office Detail

Town of Hastings Council Member
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Adrian French
Party NPA
Term Length 2 years
Contact Information
Town of Hastings Council Member
Address PO Box 1118
Hastings, FL 32145
Phone (904)916-8031
Email [email protected]
Web http://www.hastings-fl.com

Office Detail

Town of Hastings Council Member
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Tom Ward
Party NPA
Term Length 2 years
Contact Information
Town of Hastings Council Member
Address PO Box 1071
Hastings, FL 32145
Phone (904)692-1298
Email [email protected]
Web http://www.hastings-fl.com

Office Detail

Town of Hastings Council Member
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kim Lewis-Felder
Party NPA
Term Length 2 years
Contact Information
Town of Hastings Council Member
Address 205 Chase St.
Hastings, FL 32145
Phone (407) 988-4775
Email [email protected]
Web http://www.hastings-fl.com

Office Detail

Town of Hastings Council Member
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Brenda Robinson-Felder
Party NPA
Term Length 2 years
Contact Information
Town of Hastings Council Member
Address PO Box 124
Hastings, FL 32145
Phone (904)692-3621
Email [email protected]
Web http://www.hastings-fl.com

Office Detail

Town of Hastings Council Member
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Chris Coleman
Party NPA
Term Length 2 years
Contact Information
Town of Hastings Council Member
Address PO Box 331
Hastings, FL 32145
Phone (904) 692-1121
Email [email protected]
Web http://www.hastings-fl.com

Office Detail

St. Augustine Airport Authority Member Group 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Suzanne Green
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
St. Augustine Airport Authority Member - Grp 1
Address 105-B Solana Rd.
Ponte Vedra Bch, FL 32082
Phone (904)280-8770
Email [email protected]
Web http://www.flynf.org

Office Detail

St. Augustine Airport Authority Member Group 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Justin Mirgeaux
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
St. Augustine Airport Authority Member - Group 2
Address 153 Mytrle Brook Bend
Ponte Vedra, FL 32081
Phone (850) 291-8158
Email [email protected]
Web http://www.flynf.org

Office Detail

St. Augustine Airport Authority Member Group 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Bruce Maguire
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
St. Augustine Airport Authority Member - Grp 3
Address PO Box 2202
St. Augustine, FL 32085
Phone (904)669-3059
Email [email protected]
Web http://www.flynf.org

Office Detail

St. Augustine Airport Authority Member Group 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Robert Olson
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Address 22 Comares Ave., Ste. 2A
St. Augustine, FL 32080
Phone (904) 507-8100
Email [email protected]
Web http://www.flynf.com

Office Detail

St. Augustine Airport Authority Member Group 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Reba J. Ludlow
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
St. Augustine Airport Authority Member - Grp 5
Address 816 Eagle Point Dr.
St. Augustine, FL 32092
Phone (904) 955-0828
Email [email protected]
Web http://www.flynf.org

Office Detail

Soil & Water Conservation Dist. Member Group 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Chad Levrini
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Soil & Water Conservation Dist. Member - Grp 1
Address 113 Portside Ave.
Ponte Vedra, FL 32081
Phone (202) 469-0847
Email [email protected]
Web https://www.stjohnssoilandwater.org

Office Detail

Soil & Water Conservation Dist. Member Group 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Vacant
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Soil & Water Conservation Dist. Member - Grp 2
Address **
**
Phone
Email #
Web https://www.stjohnssoilandwater.org

Office Detail

Soil & Water Conservation Dist. Member Group 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Nicole Crosby
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Soil & Water Conservation Dist. Member
Address 1169 Neck Road
Ponte Vedra Beach, FL 32082
Phone 917-626-4007
Email
Web https://www.stjohnssoilandwater.org

Office Detail

Soil & Water Conservation Dist. Member Group 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Charles C. Owen
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Soil & Water Conservation Dist. Member - Grp 4
Address 130 Indian Branch Ranch Rd.
St. Augustine, FL 32092
Phone (904)827-9643
Email
Web https://www.stjohnssoilandwater.org

Office Detail

Soil & Water Conservation Dist. Member Group 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Mary Lawrence
Term Length 4 years
Next Election 2024
Address 605 Boardwalk Drive #321
Ponte Vedra Beach, FL 32082
Phone (904) 338-3670
Email
Web https://www.stjohnssoilandwater.org

Office Detail

Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Catherine Brandhorst
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Anastasia Mosquito Control Commissioner - Seat 1
Address 120 EOC Drive
St. Augustine, FL 32092
Phone (904)471-3107
Email #
Web http://www.amcdsjc.org

Office Detail

Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jeanne J. Moeller
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Anastasia Mosquito Control Commissioner - Seat 2
Address 120 EOC Drive
St. Augustine, FL 32092
Phone (904)471-3107
Email [email protected]
Web http://www.amcdsjc.org

Office Detail

Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Gina LeBlanc
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Anastasia Mosquito Control Commissioner - Seat 3
Address 120 EOC Drive
St. Augustine, FL 32092
Phone (321) 388-2283
Email [email protected]
Web http://www.amcdsjc.org

Office Detail

Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Trish Becker
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Anastasia Mosquito Control Commissioner - Seat 4
Address 120 EOC Drive
St. Augustine, FL 32092
Phone (904)471-3107
Email [email protected]
Web http://www.amcdsjc.org

Office Detail

Anastasia Mosquito Control Commissioner Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Gayle Gardner
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Anastasia Mosquito Control Commissioner - Seat 5
Address 120 EOC Drive
St. Augustine, FL 32092
Phone (904) 471-3107
Email #
Web http://www.amcdsjc.org

Office Detail

St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Sandy Flowers
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner - Grp 1
Address P.O. Box 4512
St. Augustine, FL 32085
Phone (904) 824-0113
Email [email protected]
Web http://www.staugustineport.com

Office Detail

St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jane West
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner - Grp 2
Address P.O. Box 4512
St. Augustine, FL 32085
Phone (904) 824-0113
Email [email protected]
Web http://www.staugustineport.com

Office Detail

St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Matt Brown
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner - Grp 3
Address P.O. Box 4512
St. Augustine, FL 32085
Phone (904) 824-0113
Email [email protected]
Web http://www.staugustineport.com

Office Detail

St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Christopher K. Way
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner - Grp 4
Address P.O. Box 4512
St. Augustine, FL 32085
Phone (904) 824-0113
Email [email protected]
Web http://www.staugustineport.com

Office Detail

St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner Group 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Tom Rivers
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
St. Augustine Port; Waterway & Beach Commissioner - Grp 5
Address P.O. Box 4512
St. Augustine, FL 32085
Phone (904) 824-0113
Email [email protected]
Web http://www.staugustineport.com

Office Detail

Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Gary Jurenovich
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee - Seat 1
Address PO Box 1323
Ponte Vedra Beach, FL 32004-1323
Phone (904)285-2221
Email [email protected]
Web http://www.pvmsd.org

Office Detail

Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Catherine (Kitty) Switkes
Party
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee - Seat 2
Address PO Box 1323
Ponte Vedra Beach, FL 32004-1323
Phone (904) 631-4440
Email [email protected]
Web

Office Detail

Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Mack McCuller
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee - Seat 3
Address PO Box 1323
Ponte Vedra Beach, FL 32004-1323
Phone (904)285-2221
Email [email protected]
Web http://www.pvmsd.org

Office Detail

Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name John A. Cellucci
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee - Seat 4
Address PO Box 1323
Ponte Vedra Beach, FL 32004-1323
Phone (904) 285-8963
Email [email protected]
Web http://www.pvmsd.org

Office Detail

Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Alva A. Hollon Jr.
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee - Seat 5
Address PO Box 1323
Ponte Vedra Beach, FL 32004-1323
Phone (904)285-2221
Email [email protected]
Web http://www.pvmsd.org

Office Detail

Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 6
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Brad Wester
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee - Seat 6
Address PO Box 1323
Ponte Vedra Beach, FL 32004-1323
Phone (904) 294-3768
Email [email protected]
Web http://www.pvmsd.org

Office Detail

Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee Seat 7
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Holly Cartsonis
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Ponte Vedra Municipal Service Dist. Trustee - Seat 7
Address PO Box 1323
Ponte Vedra Beach, FL 32004-1323
Phone (904)285-2221
Email [email protected]
Web http://www.pvmsd.org

Office Detail

Aberdeen CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Dennis Clarke
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Aberdeen CDD Supervisor - Seat 1

Office Detail

Aberdeen CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Lauren Q. Egleston
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/03/2024
Contact Information
Aberdeen CDD Supervisor - Seat 2

Office Detail

Aberdeen CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Hillary (Beth) Fore
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Aberdeen CDD Supervisor - Seat 3

Office Detail

Aberdeen CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Angela Andrews
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/03/2024
Contact Information
Aberdeen CDD Supervisor - Seat 4

Office Detail

Aberdeen CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Gary Davis
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Aberdeen CDD Supervisor - Seat 5

Office Detail

Brandy Creek CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Alton Chamberlain IV
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Brandy Creek CDD Supervisor - Seat 1
Web Coming Soon

Office Detail

Brandy Creek CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Clarence Blalock
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/05/2024
Contact Information
Brandy Creek CDD Supervisor - Seat 2
Web

Office Detail

Brandy Creek CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Barbara Little
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Brandy Creek CDD Supervisor - Seat 3
Web

Office Detail

Brandy Creek CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Shawn Jolly
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/5/2024
Contact Information
Brandy Creek CDD Supervisor - Seat 4
Web

Office Detail

Brandy Creek CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Meredith Payne
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Brandy Creek CDD Supervisor - Seat 5
Web

Office Detail

Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Peter E. Pollicino
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Durbin Crossing CDD Supervisor - Seat 1
Web http://durbincrossingcdd.com

Office Detail

Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Sarah Gabel Hall
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/5/2024
Contact Information
Durbin Crossing CDD Supervisor - Seat 2
Web http://durbincrossingcdd.com/

Office Detail

Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Tim Brownlee
Party NPL
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Durbin Crossing CDD Supervisor - Seat 3
Web http://durbincrossingcdd.com/

Office Detail

Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name William H. Clarke
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/5/2024
Contact Information
Durbin Crossing CDD Supervisor - Seat 4
Web http://durbincrossingcdd.com/

Office Detail

Durbin Crossing CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jason Harrah
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Durbin Crossing CDD Supervisor - Seat 5
Web http://durbincrossingcdd.com/

Office Detail

Heritage Landing CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kevin Austin
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Heritage Landing CDD Supervisor - Seat 1
Web http://www.heritagelandingcdd.org

Office Detail

Heritage Landing CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Alan Fernandez
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Heritage Landing CDD Supervisor - Seat 2
Web http://www.heritagelandingcdd.org

Office Detail

Heritage Landing CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Achara McNair-Tarfa
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Heritage Landing CDD Supervisor - Seat 3
Web http://www.heritagelandingcdd.org

Office Detail

Heritage Landing CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Robert Och
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Heritage Landing CDD Supervisor - Seat 4
Web http://www.heritagelandingcdd.org

Office Detail

Heritage Landing CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Michael C. Taylor
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Heritage Landing CDD Supervisor - Seat 5
Web http://www.heritagelandingcdd.org

Office Detail

Heritage Park CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Mark Masley
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Heritage Park CDD Supervisor - Seat 1
Web http://www.heritageparkcdd.org

Office Detail

Heritage Park CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kenneth K. Kinnecom
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Heritage Park CDD Supervisor - Seat 2
Web http://www.heritageparkcdd.org

Office Detail

Heritage Park CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Robert Curran
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Web http://www.heritageparkcdd.org

Office Detail

Heritage Park CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Joanne Wharton
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Heritage Park CDD Supervisor - Seat 4
Web http://www.heritageparkcdd.org

Office Detail

Heritage Park CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Thomas Ferry
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Heritage Park CDD Supervisor - Seat 5
Web http://www.heritageparkcdd.org

Office Detail

Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Cindy Howell
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Julington Creek Plantation CDD Supervisor - Seat 1
Web http://www.jcpcdd.org

Office Detail

Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Michael Morton
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Julington Creek Plantation CDD Supervisor - Seat 2
Web http://www.jcpcdd.org

Office Detail

Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Tom Chambers
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Julington Creek Plantation CDD Supervisor - Seat 3
Web http://www.jcpcdd.org

Office Detail

Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kevin Gavin
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Julington Creek Plantation CDD Supervisor - Seat 4
Web http://www.jcpcdd.org

Office Detail

Julington Creek Plantation CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name George Doran
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Julington Creek Plantation CDD Supervisor - Seat 5
Web http://www.jcpcdd.org

Office Detail

Marshall Creek CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Howard Entman
Party NPL
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Marshall Creek CDD Supervisor - Seat 1
Web http://www.marshallcreekcdd.com

Office Detail

Marshall Creek CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kathleen Moss
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Marshall Creek CDD Supervisor - Seat 2
Web http://www.marshallcreekcdd.com

Office Detail

Marshall Creek CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Howard Hoffman
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Marshall Creek CDD Supervisor - Seat 3
Web http://www.marshallcreekcdd.com

Office Detail

Marshall Creek CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Monique Jamieson Perna
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/5/2024
Contact Information
Marshall Creek CDD Supervisor - Seat 4
Web http://www.marshallcreekcdd.com

Office Detail

Marshall Creek CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Richard Luciano
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Marshall Creek CDD Supervisor - Seat 5
Web http://www.marshallcreekcdd.com

Office Detail

Rivers Edge CDD - Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Erick Saks
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Rivers Edge CDD - Seat 1
Web

Office Detail

Rivers Edge CDD - Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Randy Schaublin
Party
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Rivers Edge CDD - Seat 2
Web

Office Detail

Rivers Edge CDD - Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Robert 'Bob' Cameron
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Rivers Edge CDD - Seat 3
Web

Office Detail

Rivers Edge CDD - Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Mac McIntyre
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Rivers Edge CDD - Seat 4
Web

Office Detail

Rivers Edge CDD - Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Fred Baron
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/5/2024
Contact Information
Rivers Edge CDD - Seat 5
Web

Office Detail

Sampson Creek CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Robert Sevestre
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Sampson Creek CDD Supervisor - Seat 1
Web http://www.stjohnsgcc.org

Office Detail

Sampson Creek CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kimberly Kalke
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Sampson Creek CDD Supervisor - Seat 2
Web http://www.stjohnsgcc.org

Office Detail

Sampson Creek CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name M. Thomas Hudson
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Sampson Creek CDD Supervisor - Seat 3
Web http://stjohnsgcc.org

Office Detail

Sampson Creek CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Laura Webb
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Sampson Creek CDD Supervisor - Seat 4
Web http://www.stjohnsgcc.org

Office Detail

Sampson Creek CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kyle Williams
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Sampson Creek CDD Supervisor - Seat 5
Web http://www.stjohnsgcc.org

Office Detail

Sandy Creek CDD - Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Vacant
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Sandy Creek CDD - Seat 1
Web

Office Detail

Sandy Creek CDD - Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Phil Condon
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2020
Contact Information
Sandy Creek CDD - Seat 2
Web

Office Detail

Sandy Creek CDD - Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Vacant
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Sandy Creek CDD - Seat 3
Web

Office Detail

Sandy Creek CDD - Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Katherine Carpenter
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2020
Contact Information
Sandy Creek CDD - Seat 4
Web

Office Detail

Sandy Creek CDD - Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name John 'Sandy' Semanik (Land Owner)
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2020
Contact Information
Sandy Creek CDD - Seat 5
Web

Office Detail

St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Philip Messana
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
St. Johns Forest CDD Supervisor - Seat 1

Office Detail

St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Charles Kuehne
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
St. Johns Forest CDD Supervisor - Seat 2

Office Detail

St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Carly Weddle
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
St. Johns Forest CDD Supervisor - Seat 3

Office Detail

St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Elaine F. Johnson
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/5/2024
Contact Information
St. Johns Forest CDD Supervisor - Seat 4
Address FL

Office Detail

St. Johns Forest CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Michael Morgenstern
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 11/5/2024
Contact Information
St. Johns Forest CDD Supervisor - Seat 5

Office Detail

Sweetwater Creek CDD - Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Robert Lisotta
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Sweetwater Creek CDD - Seat 1

Office Detail

Sweetwater Creek CDD - Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Stephen Handler
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Sweetwater Creek CDD - Seat 2

Office Detail

Sweetwater Creek CDD - Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Charles R. Usina III
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Sweetwater Creek CDD - Seat 3

Office Detail

Sweetwater Creek CDD - Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name John V. Williams
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Sweetwater Creek CDD - Seat 4

Office Detail

Sweetwater Creek CDD - Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Scott R. McNary
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Sweetwater Creek CDD - Seat 5

Office Detail

Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Brian Wing
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Turnbull Creek CDD Supervisor - Seat 1
Web http://www.mymurabella.com

Office Detail

Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jeremy Vencil
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Turnbull Creek CDD Supervisor - Seat 2
Web http://www.mymurabella.com

Office Detail

Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Chris DelBene
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Turnbull Creek CDD Supervisor - Seat 3
Web http://www.mymurabella.com

Office Detail

Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Diana P. Jordan-Burks
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Turnbull Creek CDD Supervisor - Seat 4
Web http://www.mymurabella.com

Office Detail

Turnbull Creek CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Chuck Labanowski
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Turnbull Creek CDD Supervisor - Seat 5
Web http://www.mymurabella.com

Office Detail

World Commerce CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Curtis Robinson
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
World Commerce CDD Supervisor - Seat 1

Office Detail

World Commerce CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Elizabeth Pappaceno
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
World Commerce CDD Supervisor - Seat 2

Office Detail

World Commerce CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Karen McNairn
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
World Commerce CDD Supervisor - Seat 3

Office Detail

World Commerce CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kenneth Hall
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
World Commerce CDD Supervisor - Seat 4

Office Detail

World Commerce CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jeffrey Silagy
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
World Commerce CDD Supervisor - Seat 5

Office Detail

State Representative District 17
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Cyndi Stevenson
Party REP
Term Length 2 years
Next Election 2022
Contact Information
Address 309 Kingsley Lake Dr.
Suite 902
St. Augustine, FL 32092
Phone (904) 823-2300
Web http://myfloridahouse.gov

Office Detail

State Representative District 24
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Paul Renner
Party REP
Term Length 2 years
Next Election 2022
Contact Information
Address 4877 Palm Coast Parkway NW
Suite 1
Palm Coast, FL 32137
Phone (386)446-7644
Web http://myfloridahouse.gov

Office Detail

Circuit Court Judges
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Joan Anthony
Party NPA
Term Length 6 years
Next Election 2026
Contact Information
4010 Lewis Speedway
Address St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5603
Web http://www.flcourts.org

Office Detail

Circuit Court Judges
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Christopher Ferebee
Party NPA
Term Length 6 years
Next Election 2026
Contact Information
Address 4010 Lewis Speedway
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5647
Web http://www.flcourts.org

Office Detail

Circuit Court Judges
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kenneth J. Janesk, II
Party NPA
Term Length 6 years
Next Election 2022
Contact Information
Address 4010 Lewis Speedway
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5654
Web http://www.flcourts.org

Office Detail

Circuit Court Judges
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Howard M. Maltz
Party NPA
Term Length 6 years
Next Election 2026
Contact Information
Address 4010 Lewis Speedway
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5647
Web http://www.flcourts.org

Office Detail

Circuit Court Judges
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name R. Lee Smith
Party NPA
Term Length 6 years
Next Election 2024
Contact Information
Address 4010 Lewis Speedway
St. Augustine, FL 32084
Phone (904)827-5606
Web http://www.flcourts.org

Office Detail

Tolomato CDD Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Jon Morris
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024

Office Detail

Tolomato CDD Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Rick Ray
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022

Office Detail

Tolomato CDD Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name William Fitzgerald
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024

Office Detail

Tolomato CDD Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Cherya Cavanaugh
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022

Office Detail

Tolomato CDD Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Ron Howland
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022

Office Detail

Glen St. Johns CDD Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Mabel Perez
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022

Office Detail

Glen St. Johns CDD Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Lynne Snyder
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024

Office Detail

Glen St. Johns CDD Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name David Nabers
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2024

Office Detail

Glen St. Johns CDD Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Brian Reese
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022

Office Detail

Glen St. Johns CDD Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Darren Romero
Party NPA
Term Length 4 years
Next Election 2022

Office Detail

Madeira CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Doug Maier
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Medeira CDD Supervisor - Seat 1
Web

Office Detail

Madeira CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name John Moore
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Medeira CDD Supervisor - Seat 2
Web

Office Detail

Madeira CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name William Lanius
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Medeira CDD Supervisor - Seat 3
Web

Office Detail

Madeira CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Thomas L. Barton
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Medeira CDD Supervisor - Seat 4
Web

Office Detail

Madeira CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Orville Lynne Dothage III
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Medeira CDD Supervisor - Seat 5
Web

Office Detail

Madeira CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Vacant
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Medeira CDD Supervisor - Seat 5
Web

Office Detail

Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Blake Weatherly
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Six Mile Creek CDD Supervisor - Seat 1
Web

Office Detail

Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Gregg Kern
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Six Mile Creek CDD Supervisor - Seat 2
Web

Office Detail

Sox Mile Creek CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Wendy Hartley
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Six Mile Creek CDD Supervisor - Seat 3
Web

Office Detail

Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Mike Taylor
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Six Mile Creek CDD Supervisor - Seat 4
Web

Office Detail

Six Mile Creek CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Darren Glynn
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Six Mile Creek CDD Supervisor - Seat 5
Web

Office Detail

Southaven CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Kevin Jund
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Southaven CDD Supervisor - Seat 1
Web

Office Detail

Southaven CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Guy Kindig
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Southaven CDD Supervisor - Seat 2
Web

Office Detail

Southaven CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Roger Giddens
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Southaven CDD Supervisor - Seat 3
Web

Office Detail

Southaven CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Matthew Gallagher
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Southaven CDD Supervisor - Seat 4
Web

Office Detail

Southaven CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Walter O'Shea
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Southaven CDD Supervisor - Seat 5
Web

Office Detail

Trout Creek CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Andy Smith
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Trout Creek CDD Supervisor - Seat 1
Web

Office Detail

Trout Creek CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name David Roane
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Trout Creek CDD Supervisor - Seat 2
Web

Office Detail

Trout Creek CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Doug Davis
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Trout Creek CDD Supervisor - Seat 3
Web

Office Detail

Trout Creek CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Frank Murphy
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Trout Creek CDD Supervisor - Seat 4
Web

Office Detail

Trout Creek CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Michael Gruber
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Trout Creek CDD Supervisor - Seat 5
Web

Office Detail

Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 1
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Zenzi Rogers
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Isles of Bartram Park CDD Supervisor - Seat 1
Web

Office Detail

Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 2
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Chris Mayo
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Isles of Bartram Park CDD Supervisor - Seat 2
Web

Office Detail

Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 3
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Joseph Panchula
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Isles of Bartram Park CDD Supervisor - Seat 3
Web

Office Detail

Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 4
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Virginia "Ginny" Feiner
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2022
Contact Information
Isles of Bartram Park CDD Supervisor - Seat 4
Web

Office Detail

Isles of Bartram Park CDD Supervisor Seat 5
Click here to view list of precincts represented by this Office.
Office Holder Name Mike Della Penta
Party N/A
Term Length 4 years
Next Election 2024
Contact Information
Isles of Bartram Park CDD Supervisor - Seat 5
Web